• banner
  • banner
  • banner
  • banner

Badania ginekologiczne w Tychach

W naszym gabinecie w Tychach wykonujemy podstawowe badania ginekologiczne. Wszystkie przeprowadzone analizy mają na celu ocenić stan zewnętrznych i wewnętrznych dróg rodnych Pacjentek. W celu wykrycia nieprawidłowości, np. stanów nowotworowych, zaleca się regularne wizyty u ginekologa, które powinny być powtarzane raz na około 12 miesięcy. W naszym centrum zapewniamy profesjonalną opiekę. Wszystkie badania przeprowadzamy, biorąc pod uwagę komfort Pacjentek. Spotkanie rozpoczyna się od dokładnego wywiadu lekarskiego, który ma celu zebranie informacji na temat nieprawidłowości, jakie zauważyła Pacjentka bądź chorób narządów rodnych wcześniej występujących w rodzinie. Zapraszamy do poznania oferty USG.

Jakie badania wykonujemy?

Podstawowe badanie ginekologiczne pozwala ocenić wygląd narządów rodnych. Pierwsza analiza wykonywana jest przy pomocy wziernika na fotelu ginekologicznym. W trakcie procedury sprawdzamy stan szyjki macicy. Jeśli zachodzi potrzeba, pobierany jest wymaz w celu przeprowadzenia badania cytologii. Kolejny etap to badanie ginekologiczne dwuręczne, przed którym zalecamy opróżnienie pęcherza moczowego. Wszystkie analizy wykonujemy tak, by nasze Pacjentki czuły się komfortowo i bezpiecznie. Staramy się, aby każdy element badania był mało bolesny. W naszym gabinecie ginekologicznym Pacjentki są również kierowane na płatne/bezpłatne badania prenatalne.

Kiedy udać się do ginekologa?

W naszym gabinecie przyjmujemy Pacjentki w każdym wieku. Otaczamy opieką młode Kobiety, które po raz pierwszy są u ginekologa. W trakcie badań zachęcamy wszystkie Pacjentki do regularnych wizyt (przynajmniej raz w roku), co pozwoli na szybkie wykrycie schorzeń nawet w początkowych fazach. Zachęcamy także do obserwowania swojego organizmu. W przypadku pojawienia się niepokojących objawów, np. nieregularnych miesiączek, bólu w podbrzuszu, nietypowych upławów czy plamień między miesiączkami, radzimy szybki kontakt z naszym gabinetem. Przepisujemy recepty na antykoncepcje hormonalną. Pomagamy także Kobietom planującym ciążę.

Serdecznie zapraszamy wszystkie Panie do naszego centrum w Tychach. Zapewniamy najlepszą opiekę medyczną, poprawnie przeprowadzone badania oraz postawienie właściwej diagnozy.